O NAS:

Zasługujesz na najwyższą jakość usługi księgowej!

Biuro Rachunkowe AURUM jest firmą prowadzoną przez dwie księgowe z 20-letnim doświadczeniem. Biuro posiada certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych o nr 53026,  a właścicielki biura posiadają gruntowne wykształcenie zdobyte na licznych kursach oraz przez lata doświadczeń.

 

Jako nieliczni w Białymstoku jesteśmy certyfikowani jako Rzetelne Biuro Rachunkowe przez CIK- Centrum Informacji Księgowej. Co to oznacza?  Zanim zaczniesz współpracę z wybranym biurem rachunkowym sprawdź czy znajduje się na liście CIK lub zweryfikuj jego rzetelność. Pozytywna weryfikacja stwierdza, że biuro rachunkowe, z którym chcesz podjąć współpracę prowadzi usługi księgowe w sposób profesjonalny oraz godny zaufania.

 

Biuro posiada aktualne ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności cywilnej za działania biura. Naszymi klientami są przede wszystkim mali i średni przedsiębiorcy prowadzący indywidualną działalność gospodarczą. Poziom usług w żadnym stopniu nie jest uzależniony od rodzaju i rozmiaru firmy, ponieważ oferta jest każdorazowo dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta.

 

Dewizą biura jest rzetelność i profesjonalizm a  ceniąc sobie wysoko powierzone nam zaufanie, jako priorytet uważamy przestrzeganie tajemnicy służbowej i dyskrecji.

Biuro prowadzi księgi i ewidencje tylko i wyłącznie przy użyciu nowoczesnych programów
finansowo-księgowych oraz systemów wspomagających zarządzanie, systematycznie aktualizowanych i unowocześnianych. 

Mamy wieloletnie doświadczenie jednak do każdego klienta podchodzimy indywidualnie by doradzić i sprostać indywidualnym wymaganiom.Nasze certyfikaty: 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

 

Show More

© 2012-2019 by AurumSTRONA www.biuroaurum.com nie wykorzystuje nieistotnych plików cookies

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now